Otwierasz skrzynki od razu, czy zostawiasz je na później? Jak wolą gracze Overwatch?

Overwatch

Reklama

Otwieranie skrzynek w Overwatch jest niesamowicie satysfakcjonujące, szczególnie na początku przygody z grą.

Reklama


Skrzynki w Overwatch są pod kilkoma względami specjalne. Na przestrzeni lat wychodziło bardzo dużo ich rodzajów. Od tych eventowych, przez specjalne lootboxy dla postaci, aż po te legendarne.

Gracze dzielą się na kilka rodzajów, jeżeli chodzi o otwieranie skrzynek. Jak woli większość?

Kilka szkół otwierania skrzynek

W sumie zauważyłem trzy rodzaje graczy. Jedni otwierają lootboxy praktycznie od razu, albo i jeszcze szybciej po ich zdobyciu. Często też mówią sobie, że może skoro już wbite jest tyle i tyle poziomu, to warto zagrać jeszcze dwie gierki, by otworzyć kolejną skrzynkę.

Reklama
ZŁOTA SKRZYNKA W OVERWATCH

Z drugiej strony mamy osoby, które kompletnie nie otwierają skrzynek. Kolekcjonują je i czekają na specjalny moment. Tym specjalnym momentem mogą być przeróżne zdarzenia i nie ma jednej zasady. Rekordziści mają po kilka tysięcy lootboxów na swoich kontach. Skórki kupują za zdobywane kredyty, ale i tak raczej grają w podstawowych skinach.

Jest też trzecia grupa – otwieraczy na sam koniec eventu i traktowanie tego dnia jako podsumowania wydarzenia sezonowego w Overwatch. Otwieranie skrzyneczek i zakup skinów oraz innych przedmiotów kosmetycznych, jakich nie udało się zdobyć.

Jesteśmy ciekawi, jak Wy traktujecie lootboxy. Czy otwieracie je od razu, czy może kompletnie zostawiacie je sobie na boku, a może robicie wielkie podsumowania eventowe?

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej