w

Overwatch 2 bliżej, niż się wydawało. Profesjonalne rozgrywki w kwietniu mają być rozgrywane na OW2

Blizzard przekazał mediom bardzo ciekawą informację dotyczącą Overwatch 2.


Rzecznik rozgrywek Overwatch League potwierdził, że piąty sezon ligi rozpocznie się w kwietniu 2022. Informacja ta jest ważna, ale o wiele mniej przełomowa, niżeli doniesienia mediów pokroju chociażby “The Washington Post”.

Informacje prosto od osób odpowiedzialnych za OWL to bezpośrednia odpowiedź na plotki sugerujące dłuższe lub krótsze przerwy w rozgrywkach.

Liga rozgrywana na Overwatch 2

Zaskakującą wiadomością jest fakt, że gracze w piątym sezonie będą rywalizować na wczesnym buildzie Overwatch 2. Choć sam wpis na Twitterze o tym nie mówi, to rzecznicy OWL mieli przekazać takie informacje bezpośrednio na maile redakcji. Pisze o tym wspominany The Washington Post.

https://www.washingtonpost.com/video-games/esports/2021/09/03/overwatch-2-league-early-build/

Jednocześnie nie oznacza to, że premiera Overwatch 2 odbędzie się w kwietniu 2022. Dzięki temu wiadomo natomiast, że Blizzard jest już bliżej, niż dalej ze swoimi pracami i będzie gotowy wypróbować Overwatch 2 w 2022 roku.

To zdecydowanie dobra wiadomość, szczególnie w obliczu ostatnich plotek, które sugerowały, że Overwatch 2 może pojawić się w 2023 roku. Tutaj to jednak była prywatna opinia “leakera”, znanego jako Metro.