w

Polska drużyna Overwatch wygrywa z Francją podczas Overwatch International Community Cup

Polska drużyna Overwatch sięga po zwycięstwo w meczu z Francją.


W tym roku tok turniejów Overwatch został zaburzony przez obecną sytuację na świecie. Społeczność wzięła jednak sprawy w swoje ręce i powstała inicjatywa pod nazwą “Overwatch International Community Cup”.

Występuje tam również Polska reprezentacja, której wczoraj udało się wygrać z Francją. Mecze rozgrywane są w systemie BO3, a samo spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Polski.

SKŁAD POLAKÓW W OVERWATCH

Polacy wygrywają z Francją

Nie jest to Overwatch World Cup, jednak całość ma podobną formułę. Tutaj również konkretne kraje mają swoje reprezentacje i walczą o miano tej najlepszej. Co jest na pewno fajnym bonusem to fakt, że mecze są transmitowane na Twitch z polskim komentarzem. Za stream odpowiada “Swemtv“.

Ostatnie sekundy by Swemtv

Polacy po meczu odpowiedzieli też na kilka pytań, co było super sprawą. W zeszłych latach brakowało tej komunikacji pomiędzy samymi graczami, a widzami. Tutaj reprezentanci spokojnie wyjaśniali, co według nich poszło im dobrze, a nad czym muszą popracować. Jak słyszymy, spotkanie było rozgrywane na 200% możliwości i faktycznie to było widać.

Dopisali też sami widzowie. Maksymalnie na kanale “Swemtv” były 64 osoby, co na miarę Overwatch jest naprawdę dobrym wynikiem. Kiedy spodziewać się następnego meczu? W przyszłą sobotę około godziny 19:00, jeżeli nic się nie zmieni.