w

Polska wygrywa swój drugi mecz w Overwatch, tym razem z Holandią

Polacy po pewnym zwycięstwie z Francją pokazują, że nie był to przypadek.


W tym roku w związku z panującą na świecie sytuacją próżno było oczekiwać, że Blizzard zorganizuje ponownie turniej Overwatch World Cup. Dlatego znalazły się osoby, które powołały do życia Overwatch International Community Cup.

To coś w rodzaju przedsionka do World Cup z nałożonymi ograniczeniami pod względem posiadanym punktów rankingowych.

Polska wygrywa kolejny mecz

W OWICC Polska pokazuje się jako naprawdę dobry zespół. Widać, że gracze po prostu się tym wszystkim bawią i choć traktują to poważnie, to nie tracą humorów po przegranych teamfightach. Wydaje się to wszystko bardzo pozytywne, włącznie z polskim komentatorem, który podczas transmisji na Twitch traci nawet głos.

Smevt bez tak naprawdę żadnej dużej promocji jest w stanie ściągnąć do oglądania około 40 osób, co jak na standardy Overwatch jest naprawdę dobrym wynikiem. Zazwyczaj transmisje OW osiągają takie liczby, gdy rozdawane są na nich różne nagrody.

Niezależnie jednak od liczb, to na pewno fajna inicjatywa, która pokazuje, że jednak da się zorganizować coś ciekawego nawet bez dużych sponsorów i rozgłosu, bo najważniejsza jest tutaj zwyczajnie dobra zabawa i chęć rywalizacji. Kolejny mecz Polacy rozegrają w przyszły weekend.