w

Porównanie broni Sombry z Overwatch 2 i “jedynki” pokazuje, że jednak Blizzard nie upraszcza wszystkiego

Kilka dni temu w społeczności Overwatch pojawiła się bardzo głośna dyskusja odnośnie tego, że Blizzard upraszcza bronie. Przykład Sombry pokazuje, że to nie do końca prawda.


Kilka dni temu gracze zwrócili uwagę na bronie z Overwatch 2 i “Overwatch 1”. Według plotek, spluwy w dwójce miały być uproszczone, między innymi przez wersję mobilną. Oczywiście każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki sens ma porównywanie gotowej gry z alfą i to jeszcze opublikowaną na Youtube.

W każdym razie, gracze pisali także o broni Sombry, która nie została uproszczona, a wręcz dopieszczona. Jak to jednak w Overwatch bywa i w tym przypadku nie zabrakło krytyki. A to przez zmieniony wygląd dłoni.

Bronie z Overwatch 2 i Overwatch 1

Porównanie obecnej broni Sombry i tej pochodzącej z Overwatch 2 opublikował użytkownik Reddita o nicku “Elixo”. Widać tutaj, że Blizzard faktycznie się przyłożył, a efekt może się podobać.

Bronie to jedno, “dłonie” to drugie. Mainy Sombry nieco krytycznie wypowiedziały się o dłoniach Sombry, które w nowej wersji mają przypominać rękawice, które ubiera się przy sprzątaniu.

Ilu graczy, tyle różnych gustów. Widać natomiast, że wszystkie takie nawet drobne zmiany będą miały zwolenników i przeciwników – czyli standard, jeżeli chodzi o praktycznie każdy element Overwatcha.