w

System ramek w Overwatch zostanie usunięty i zastąpiony czymś innym w Overwatch 2

Jeff Kaplan zapowiedział, że jedna ze zmian w Overwatch 2 dotknie między innymi ramek.


Już od samej zapowiedzi Overwatch 2 wiemy, że Blizzard chce odświeżyć większość elementów gry. W tym chociażby menu, czy cały HUD.

Jeff Kaplan wczoraj odpowiedział również na jedno z pytań graczy odnośnie ramek. Okazuje się, że one również przejdą zmiany.

Nie będzie ramek w Overwatch 2

Jeden z graczy na oficjalnym forum Blizzarda żalił się, że nie chce mieć złotej ramki. Według niego wygląda ona słabo, a zostało mu do tego momentu tylko 20 poziomów.

W temacie pojawił się Jeff Kaplan, który dał znać graczom, że Blizzard zrezygnuje z tego systemu w Overwatch 2. Już teraz mają być plany odnośnie zastąpienia ramek czymś innym, ciekawszym.

Pytanie, co wykombinują twórcy. Sam plan brzmi bardzo ciekawie, pozbycie się ramek również. Na pewno będzie to coś, co ma współpracować z nowym interfejsem, natomiast Jeff póki co nie zdradza zbyt wiele.

Kiedy Overwatch 2? Dobre pytanie i brak konkretnej odpowiedzi. Blizzard nigdy w żadnym miejscu nie wspomniał, w jaki okres czasu celuje. Jedyną informacją była ta, że na BlizzConie 2020 dowiemy się większej ilości informacji o drugiej części gry. Społeczność domyśla się, że to właśnie wtedy zapowiedziana zostanie beta, być może nawet data premiery.

Natomiast wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że BlizzCon 2020 może nie odbyć się w normalny sposób i w normalnym terminie. Wszystko przez obecną sytuację na świecie.