w

Szansa na nowości w Overwatch ożyła. Blizzard pojawi się na Gamescom 2020

Kolejną szansą na jakiekolwiek wieści odnośnie Overwatch będzie Gamescom.


Jeżeli czekacie na informacje odnośnie Overwatch, czy drugiej części, albo filmu animowanego, to warto bacznie obserwować temat tegorocznego Gamescomu. Blizzard w przeszłości pokazywał na tej imprezie kilka swoich nowości związanych z OW i podobnie może być i teraz.

Nie należy się nastawiać na nowego bohatera, nową mapę, czy tryb. Ale na film animowany, lub jakieś informacje odnośnie Overwatch 2 już jak najbardziej są możliwe.

Blizzard na Gamescom 2020

Potwierdzono już oficjalnie, że na tegorocznym Gamescom 2020 zobaczymy Activision Blizzard. Nie wiadomo oczywiście co zostanie pokazane, ale istnieje szansa, że może chodzić o Overwatch 2. Oczywiście nie należy się na nic nastawiać, ale kto wie, co planuje Overwatch Team. Targi rozpoczynają się w czwartek, 27 sierpnia 2020, czy zostało jeszcze sporo czasu.

Co może zostać ogłoszone? Diablo Immortal i inne produkcje Blizzarda. Nie wiadomo, jakie są szanse na wiadomości o OW2, także do tej informacji należy podchodzić z pewnym dystansem. Coś więcej można będzie powiedzieć po opublikowaniu harmonogramu.