w

Tak może wyglądać Zaria po reworku wizualnym. Blizzard pokazał “zapowiedź” w komiksie Overwatch?

Wśród graczy Overwatcha pojawiła się bardzo ciekawa teoria odnośnie Zarii i jej zmiany wyglądu.


Blizzard w ramach Overwatch 2 odświeża wygląd wszystkich postaci, jakie były dostępne w “jedynce”. Już teraz ujawniono kilkanaście z nich, część nadal pozostaje tajemnicą.

Niektórzy wiedzą, inni nie, ale ostatnio wyszedł nowy komiks. Można go przeczytać na oficjalnej stronie. Co zabawne, graczy najbardziej nie zainteresowała historia, a coś, co pokazano na samym końcu – możliwy nowy wygląd Zarii.

Jak może wyglądać Zaria?

Oczywiście trzeba to traktować z odpowiednim dystansem. Nic w tym temacie nie jest potwierdzone, nie jest to oficjalna wiadomość od Blizzarda, a jedynie teorie społeczności.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “N7-Kobold” zwrócił uwagę społeczności na fakt, iż w komiksie może być pokazany nowy wygląd Zarii.

Trudno powiedzieć, czy faktycznie można to traktować jako zapowiedź od Blizzarda i czy jest to wygląd po reworku wizualnym, czy może jakiś skin. W każdym razie temat został pociągnięty dalej, a z tego ujęcia stworzono kolejne wersje.

PantsRequired
PantsRequired

Czy tak może wyglądać bohaterka? Jak najbardziej, byłaby to spora zmiana względem pierwotnej wersji, ale tak, jak piszemy – nic w tym temacie nie jest jeszcze potwierdzone.