w ,

Twórcy Apex Legends żałują, że ich społeczność nie jest tak napalona, jak ta z Overwatch

Okazuje się, że twórcy gier zazdroszczą Overwatchowi dość nietypowych rzeczy, jak chociażby wiecznie napalonej społeczności.


CEO Respawn, Vince Zampell wspomniał, że jest mocno zawiedziony brakiem porno z postaciami z Apex Legends. Deweloperzy mają bardzo żałować tego, że ich społeczność nie jest tak napalona, jak ta z Overwatch

Czego Overwatchowi zazdrości Apex Legends?

Zawsze wydawało się, że najmocniejszymi stronami hero-shootera Blizzarda są przykładowo świetnie stworzeni bohaterowie, umiejętności, mapy, czy tryby gry. Tymczasem okazuje się, ze deweloperzy innych produkcji najbardziej żałują, że ich społeczności nie skupiają się tak bardzo na kwestiach dla dorosłych.

Jak czytamy, Zampella przy wychodzeniu nowych postaci w Apex Legends ma często odświeżać strony 18+ w poszukiwaniu czegoś z Battle Royale od Respawn i żałować, że gracze nie są tak kreatywni, jeżeli chodzi o tworzenie contentu dla dorosłych w oparciu o Apex Legends.

pcgamesn

W przeszłości pojawiały się różnego rodzaju przeróbki z Apex Legends i tematyką dla dorosłych, więc chyba nie jest tak źle w tym temacie.

Twórcy Apexa spodziewają się, że następne postacie będą chętniej angażowane do produkcji 18+.