w

Wbiliście wysoki level w Overwatch? Cóż, Blizzard całkowicie usunie poziomy w Overwatch 2

Blizzard potwierdził, że system poziomów zostanie przebudowany. Ramki i poziomy mają być usunięte i zastąpione czymś innym.


Blizzard wczoraj odpowiadał na pytania graczy odnośnie Overwatch 2. Pojawiło się tam w sumie kilka ciekawych informacji. Jedna z nich dotyczy poziomów i zgromadzonych na koncie środków. Blizzard potwierdził, że system leveli zostanie całkowicie przebudowany.

Co to oznacza? Gracze mogą się pożegnać ze swoimi poziomami i specjalnymi ramkami. W Overwatch 2 mechanika ta zostanie usunięta i zastąpiona czymś innym.

Ała, rzeczywiście

Warto tutaj także wspomnieć o tym, że prawdopodobnie nie będzie twardego resetu MMR. Rangi zostaną przydzielone graczom na podstawie ich punktów.

Z ciekawszych informacji – ludzie, którzy z jakiegoś niewyjaśnionego powodu chomikowali skrzynki, będą je mieli automatycznie otworzone w Overwatch 2. Rekordziści zebrali nawet po kilka tysięcy tych skrzynek, ale finalnie mało komu chciało się to wszystko po kolei otwierać.

Jest też sprawa waluty, okazuje się, że będą dwie waluty działające przez jakiś czas równocześnie.

Na pewno Blizzard dobrze robi, tworząc takie AMA, dzięki czemu niektóre rzeczy są wyjaśniane w bardzo prosty sposób. Oczywiście, jak to z Blizzardem bywa, nie wszystko jest podane od razu na tacy, ale na pewno tego typu komunikacja jest bardzo potrzebna.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch