w

Wiadomo, co się stanie z nieotworzonymi skrzynkami w Overwatch. Koniec skrzynek

Niektórzy gracze Overwatcha z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu nieotwierani skrzynek w Overwatch. Teraz wiadomo, co się z nimi stanie.


Gracze Overwatcha od zawsze dzielili się na tych, którzy od razu otwierali nowe skrzynki i tych, którzy woleli sobie zostawić je na jakiś opening. Po wbiciu wysokiego poziomu wiele osób w ogóle zapominało już o skrzynkach i tak oto na kontach graczy często jest po kilkadziesiąt, czy kilkaset nieotworzonych skrzynek.

O ile kiedyś wielkie openingi miały sens, dzisiaj mało kto w ogóle jest tym szczególnie zainteresowany. Jeżeli jednak chcecie zrobić sobie wielkie otwieranie, to warto się pospieszyć.

Koniec skrzynek w Overwatch

Blizzard już oficjalnie potwierdził, że sam w automatyczny sposób otworzy skrzynki, które zostały zgromadzone na kontach graczy. Najpierw stanie się to 14 września, a potem przy premierze.

Jest to kolejny krok w kierunku całkowitego pozbycia się skrzynek z Overwatcha. Oczywiście system ten zostanie zastąpiony. Warto tutaj także wspomnieć, że “otwieranie” skrzynek to tylko nakładka wizualna na to, co jest już na naszych kontach. Zawartość skrzynki losuje się w momencie jej otrzymania, a więc dane przedmioty są już na Waszych kontach, natomiast od możliwości ich używania dzieli Was jedynie animacja.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch