w

Wszystkie postacie w Overwatch mają zmienione oczy na Prima Aprilis

Wygląda na to, że Prima Aprilis w niektórych grach rozpoczął się nieco wcześniej.

Reklama


T1 w League of Legends właśnie ogłosiło swoją zmianę nazwy na F1, tymczasem w Overwatch wszystkim postaciom zmieniono oczy. Zorientujecie się dość szybko, wchodząc do samej gry.

Wydawało się, że Blizzard nie pokusi się o większe zmiany, niż tylko standardową podmianę kwestii Reinhardta, a tu proszę.

Prima Aprilis w Overwatch

Prima Aprilis w Overwatch zazwyczaj był niesamowicie nudny. Jakiś czas temu pisaliśmy, że być może tym razem Blizzard nieco zaszaleje i faktycznie. Blizzard pokusił się o zabawny dodatek, który nieco rozweselił samych graczy.

Wszystkim postaciom zmieniono czy na „zabawne”. Wygląda to naprawdę dość komicznie, szczególnie w połączeniu ze złowieszczymi skinami.

Cieszy fakt, że Blizzard idzie z duchem czasu i zmienia już zawartość w grze bez wprowadzania dodatkowych aktualizacji. Przypomnijmy, że poprzednie Prima Aprilis były zawsze jednakowe. Reinhardtowi po prostu zmieniano pisany tekst na czacie, dodając do niego tekst i zmieniając litery na takie z caps lockiem. Teraz jest dokładnie tak samo, jeżeli napiszecie na czacie ogólnym.

Prima Aprilis choć nie zmienia rozgrywki o 180 stopni, to jednak pokazuje, że Blizzard nie chce ciągle robić tego samego i wydziela swoim pracownikom zadanie urozmaicania czy to wydarzeń, czy właśnie Prima Aprilis.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch