w

“Zmieńmy na McCree”, czyli jak gracze Overwatch żartują z darmowej zmiany nazwy BattleTag

W związku ze zmianą nazwy McCree, Blizzard udostępnił graczom możliwość darmowej zmiany BattleTag.


Wczoraj ujawniono nową “tożsamość” McCree, postać niedługo będzie się nazywać Cole Cassidy. W nocy ogłoszono także, że w związku z tym Blizzard pozwoli graczom za darmo zmienić ich nazwy BattleTag.

Co ważne, zmiany te się nie stackują, oznacza to tyle, że nie można sobie zachować dwóch darmowych zmian. W każdym razie, informacja o tym spowodowała, że w społeczności pojawiły się dość zabawne propozycje.

Darmowa zmiana nazwy konta

Cała oficjalna informacja na ten temat nie jest jakaś szczególnie długa. Blizzard po prostu informuje, że od 22 października do 5 listopada 2021, gracze będą mogli za darmo zmienić nazwę swojego konta. W tym celu należy skorzystać ze specjalnego formularza.

Warto tutaj pamiętać, że samo danie możliwości darmowej zmiany może trwać do 30 dni. Można się domyślać, że teraz mnóstwo osób wysłało swoje wnioski, więc o ile Blizzard w jakiś sposób nie usprawnił swojego systemu, to zmiana nazwy może nie być taka szybka.

W społeczności powstało wiele zabawnych propozycji, z czego szczególnie jedna rozeszła się po rożnych grupach. Chodzi tutaj o to, by gracze zmienili nazwy kont na “McCree”.

Oczywiście mało kto się na to zdecyduje, ale sama wizja tego jest dość zabawna. Póki co widać, że większości graczy było to obojętne i nadal będą używać nazwy McCree, a nie Cole.