w

Czwarty czerwcowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła czwarta paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Przyszedł nowy tydzień, a wraz z nim w grze pojawił się kolejny czerwcowy box. Tym razem jego zawartość będzie zupełnie inna niż zazwyczaj. Gracze nie otrzymają PokeBalli, które pojawiały się w paczkach najczęściej. Nie będzie również Raid Passów ani Potionów.

Co dokładnie znajduje się w boxie i do kiedy można go odebrać?

Czwarty czerwcowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 20 czerwca (poniedziałek) do 27 czerwca 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 20 x Razz Berry,
  • 10 x Pinap Berry,
  • 2 x Poffin,
  • 10 x Nanab Berry.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się przedostatnia czerwcowa Spotlight Hour. Głównym bohaterem będzie Spinarak. Za ewoluowanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej punktów doświadczenia. Więcej o Spotlight Hours w tym miesiącu można przeczytać tutaj: Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w czerwcu. Jakie Pokemony się pojawią?.

W tym tygodniu odbędzie się również czerwcowy Community Day, który będzie związany z Deino. Event będzie miał miejsce w sobotę 25 czerwca w godzinach 11:00 – 14:00. Więcej o atrakcjach i bonusach można przeczytać tutaj: Zapowiedź czerwcowego Community Day w Pokemon GO. Jaki Pokemon się pojawi?