w

Czwarty grudniowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się kolejna grudniowa paczka z przedmiotami.


Koniec 2021 roku zbliża się wielkimi krokami. Niedawno odbył się ostatni w roku Community Day, jutro będzie miała miejsce ostatnia tegoroczna Spotlight Hour (będzie ona związana z Cubchoo, a za łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków).

Gracze szykują się do wydarzenia sylwestrowego, więc jest też idealny moment na ostatniego boxa za symboliczną kwotę 1 PokeCoina. Co będzie zawierał tym razem?

Ostatni grudniowy box w Pokemon GO

Grudniowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 27 grudnia (poniedziałek) do 3 stycznia 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Ultra Ball,
  • 10 x Pinap Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Jako że jest to ostatnia tego typu paczka w tym roku, warto wykorzystać jej zawartość podczas trwającego aktualnie wydarzenia świątecznego lub podczas eventu noworocznego.

Dla wszystkich, którzy bardzo lubią cotygodniowe boxy za jednego PokeCoina, twórcy mają dobrą wiadomość – paczki będą rozdawane również w 2022 roku.

W każdy poniedziałek stycznia w sklepie będzie dostępny box za 1 PokeCoina, który będzie zawierał Remote Raid Pass oraz inne przedmioty.

Warto przypomnieć, że jeszcze przez kilka dni aktywny jest kod z darmowymi nagrodami. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj: Kolejny kod na darmowe przedmioty w Pokemon GO – PokeBalle, owoce i Incense.