w

Drugi sierpniowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła druga paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Zaczął się drugi tydzień sierpnia, w którym wystartuje nowe wydarzenie związane z Pokemonami typu bug – Bug Out (więcej o tym evencie można przeczytać w oddzielnym artykule).

Zanim jednak tak się stanie, gracze otrzymają drugiego sierpniowego boxa za jednego PokeCoina. Co będzie zawierał tym razem?

Podobnie jak w poprzednim tygodniu, druga paczka zaoferuje pewną wersję Lure Module. Jaką?

Drugi sierpniowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 8 sierpnia (poniedziałek) do 15 sierpnia 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • Rainy Lure Module.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się druga sierpniowa Spotlight Hour. Godzina będzie związana z żeńskim Nidoranem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę punktów doświadczenia. Rozpiskę Spotlight Hours na aktualny miesiąc można przeczytać tutaj – Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w sierpniu. Jakie Pokemony się pojawią?.​

Co więcej, również w tym tygodniu odbędzie się sierpniowy Community Day, którego bohaterem będzie Galarian Zigzagoon. Wydarzenie będzie miało miejsce 13 sierpnia. Więcej informacji o evencie można przeczytać tutaj: Zapowiedź sierpniowego Community Day w Pokemon GO. Jakiego Pokemona będzie dotyczyć?.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go