w

Drugi styczniowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się kolejna styczniowa paczka z przedmiotami.


Aktualnie w Pokemon GO odbywa się wydarzenie Mountains of Power, w ramach którego wprowadzono wiele atrakcji i nagród (zobacz: Dziś rusza wydarzenie Mountains of Power w Pokemon GO. Co trzeba wiedzieć?). Z okazji nowego eventu w grze pojawiła się kolejna Mega Ewolucja – Mega Aerodactyl.

Dodatkowo do rajdów 5-gwiazdkowych powrócił Heatran. Można więc powiedzieć, że jest to idealna okazja na wykorzystanie dodatkowych Remote Raid Passów. Jednego z nich będzie można odebrać z najnowszego styczniowego boxa. Co jeszcze zawiera?

Drugi styczniowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022, tak jak te z poprzedniego roku, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 10 stycznia (poniedziałek) do 17 stycznia 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Great Ball,
  • 15 x Razz Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto wspomnieć, że wydarzenie ​Mountains of Power nie jest ostatnią atrakcją przewidzianą na ten tydzień. Już za kilka dni odbędzie się styczniowy Community Day, którego głównym bohaterem będzie Spheal, wodno-lodowy stworek wprowadzony w Generacji III. Więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj: Zapowiedź styczniowego Community Day w Pokemon GO. Jaki Pokemon się pojawi?.

Dodatkowo jutro, czyli 11 stycznia 2022 roku, odbędzie się Spotlight Hour związana z Diglettem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę Stardustu.