w

Drugi wrześniowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

Czas na kolejny wrześniowy box z ciekawymi nagrodami.


Jesień zbliża się wielkimi krokami, więc również coraz bliżej do jesiennych wydarzeń w Pokemon GO (niedawno ujawniono, kto będzie bohaterem październikowego Community Day, który, jak wiadomo, utrzymane jest w klimacie Halloween). Jako że w grze dużo się dzieje, warto zbierać darmowe itemy, które pomagają w łapaniu stworków i korzystaniu z atrakcji, jakie przygotowali twórcy.

Wrześniowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma się co martwić – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Drugi wrześniowy box w Pokemon GO

Od 13 września (poniedziałek) do 20 września 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x UltraBall,
  • 10 x Revive,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że w ten weekend odbędzie się wrześniowy Community Day związany z Oshawottem, stworkiem typu water z generacji V. Więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj: Zapowiedź wrześniowego Community Day w Pokemon GO. Jaki stworek się pojawi?.

Gracze, którym wciąż brakuje PokeBalli, mogą skorzystać z kodu na darmowe, który niedawno trafił do gry – Ciekawostki o nowych Pokemonach w Pokemon GO oraz kod na darmowe PokeBalle.