w

Jakie Pokemony będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w lutym?

Jakie Pokemony otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w lutym?


Zaczął się luty, więc twórcy Pokemon GO ogłaszają atrakcje, które trafią do gry w tym miesiącu. Ujawniono również zbliżające się wydarzenia, w tym m.in. nadchodzący Dzień Społeczności czy event walentynkowy.

Pojawił się już oddzielny artykuł na temat Spotlight Hours w lutym, więc warto poruszyć także kwestię nagród za Research Breakthrough. Część graczy zapewne zauważyła, że te od jakiegoś czasu wyglądają nieco inaczej niż zazwyczaj. Jak prezentuje się pula stworków, które mogą pojawić się w ramach nagrody za zebranie 6 pieczątek?

Nagroda za Research Breakthrough w lutym

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać za wykonywanie codziennie, przez siedem dni, minimum jednego zadania dziennie w Pokemon GO (zakładka „Field”).

Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Od 1 grudnia 2022 roku nagrody za Research Breakthrough wyglądają nieco inaczej. Dany miesiąc nie jest związany z konkretnym Pokemonem, za to gracze mogą trafić na jednego z kilku stworków, które są dostępne w danym czasie.

Do 1 marca 2023 roku za zbieranie codziennych pieczątek będzie można zdobyć:

  • Galarian Mr. Mime,
  • Delibirda,
  • Bagona,
  • Deino,
  • Furfrou w formie naturalnej,
  • Goomy’ego.

Poza Goomy’m każdy z wymienionych wyżej stworków może pojawić się w wersji shiny.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go