w

Pierwszy majowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się pierwsza w tym miesiącu paczka z przedmiotami. Co zawiera?


Przyszedł maj, więc czas na majowe paczki z przedmiotami. W tym miesiącu w sklepie również pojawią się tego typu boxy.

Okazuje się, że pierwszy z nich będzie zawierał sporo różnego rodzaju PokeBalli. Ile dokładnie? Do kiedy można go odebrać?

Pierwszy majowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 2 maja (poniedziałek) do 9 maja 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Ultra Ball,
  • 15 x PokeBall,
  • 10 x Great Ball,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że już jutro odbędzie się pierwsza majowa Spotlight Hour. Wingull otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków dostanie się dwa razy więcej cukierków. Więcej o tematycznych godzinach w maju można przeczytać tutaj: Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w maju. Jakie Pokemony się pojawią?.

Również jutro rozpocznie się nowe wydarzenie – Air Adventures. Z tej okazji w grze zadebiutują Mega Latios i Mega Latias. Atrakcji będzie oczywiście znacznie więcej. O nadchodzącym evencie można przeczytać tutaj: Event Air Adventures w Pokemon GO. Debiut Mega Latios i Mega Latias oraz wiele więcej.