w

Pierwszy październikowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

Przyszedł czas na pierwszą paczkę z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Zaczął się październik, więc do Pokemon GO trafiło wiele ciekawych atrakcji. Już pierwszego dnia miesiąca wystartował nowy event, który związany jest z premierą najnowszego filmu z serii Pokemon – Secrets of the Jungle (zobacz: Ruszyło wydarzenie Secrets of the Jungle w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć).

Twórcy zapowiedzieli także wiele interesujących rzeczy, które będą pojawiać się w najbliższym czasie. Wśród nich znajdują się oczywiście cotygodniowe boxy, które gracze Pokemon GO świetnie znają. Pierwszy z nich nie pojawił się na samym początku miesiąca, ale dopiero dzisiaj. Co zawiera i do kiedy można go odebrać?

Pierwszy październikowy box w Pokemon GO

Październikowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma się co martwić – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 4 października (poniedziałek) do 11 października 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Ultra Ball,
  • 15 x Pinap Berry,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Odebrane przedmioty można wykorzystać podczas aktualnego wydarzenia, które potrwa do 10 października. Po nim do gry trafi kolejny event, który będzie polegał na świętowaniu tegorocznego Halloween. Szybkie przypomnienie:

Od piątku 15 października 2021 roku do niedzieli 31 października 2021 roku do Pokemon GO powróci upiorne wydarzenie związane z Halloween. Na wolności pojawią się stworki w przebraniach, a gracze otrzymają dostęp do nowego Special Research, które będzie utrzymane w halloweenowym klimacie. Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce.

Warto pamiętać również o tym, że już w tę sobotę odbędzie się październikowy Community Day. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: Zapowiedź październikowego Community Day w Pokemon GO. Jaki stworek się pojawi?.