w

Pierwszy styczniowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się pierwsza tegoroczna paczka z różnymi przedmiotami.


Parę dni temu rozpoczął się nowy rok 2022. Z tej okazji w Pokemon GO ruszyło noworoczne wydarzenie, które potrwa do 4 stycznia (więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj – Dziś startuje noworoczne wydarzenie w Pokemon GO. Spis wszystkich zadań i nagród).

Nowy rok to także wiele nowych atrakcji, ale również powrót tego co znane i lubiane. Wśród rzeczy, które występowały przez cały 2021 rok, znaleźć można comiesięczne boxy z przedmiotami i Remote Raid Passem. Te, jak już było zapowiedziane, powracają w aktualnym roku i ponownie kosztują niewielką symboliczną kwotę, dlatego praktycznie każdy może z nich skorzystać.

Co zawiera pierwszy styczniowy i zarazem pierwszy w roku box z przedmiotami?

Pierwszy styczniowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022, tak jak te z poprzedniego roku, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 3 stycznia (poniedziałek) do 10 stycznia 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 5 x Razz Berry,
  • 15 x PokeBall,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że wraz ze startem nowego miesiąca, twórcy ogłosili wiele atrakcji, które trafiły lub trafią do gry w najbliższych dniach. Lista wydarzeń przewidzianych na styczeń prezentuje się następująco: