w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w październiku. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w październiku.


Zaczął się październik, więc przyszedł czas na ogłoszenie nowych atrakcji, które trafią do graczy przez najbliższe tygodnie.

Dziesiąty miesiąc w roku kojarzy się wielu osobom głównie z Halloween, czyli motywem duchów czy strasznych historii. W serii Pokemon istnieje sporo gatunków, które świetnie wpisują się w tę tematykę.

Październik jest więc miesiącem, którego atrakcje skupiają się na stworkach typu ghost. Wiadomo już, kto będzie bohaterem najbliższego Community Day (zobacz: Zapowiedź październikowego Community Day w Pokemon GO. Jakiego Pokemona będzie dotyczyć?) oraz kogo otrzyma się w ramach Research Breakthrough.

Czas ogłosić październikowe Spotlight Hours, które oczywiście będą przepełnione duchami różnego rodzaju. Jakie bonusy trafią do graczy w każdym tygodniu aktualnego miesiąca?

Które Pokemony pojawią się w październiku w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłych miesiącach, w październiku Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na dziesiąty miesiąc 2022 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

W październiku Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 4 października 2022 – Purrloin otrzyma swoją własną godzinę, a za ewoluowanie stworków otrzyma się podwójną ilość doświadczenia.

  • 11 października 2022 – głównym bohaterem będzie Haunter. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej Stardustu.

ZOBACZ – Gracze Pokemon GO stworzyli PokeStop w prawdziwym życiu. Da się nim zakręcić i daje prawdziwe prezenty

  • 18 października 2022 – Spotlight Hour będzie związany z Misdreavusem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną ilość doświadczenia.

  • 25 października 2022 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Shuppet. Za ewoluowanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną ilość doświadczenia.
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go