w

Spis październikowych Field Research w Pokemon GO. Jakie nagrody można tym razem otrzymać?

Co można otrzymać za wykonywanie październikowych zadań Field Research w Pokemon GO?


Parę dni temu zaczął się nowy miesiąc – październik. Czas ten kojarzy się wielu osobom z jesienią, ale również z Halloween. Pokemon GO co roku wprowadza w październiku wydarzenia związane ze świętem duchów i strachów, które niewątpliwie jest jednym z ulubionych dni dla wielu osób.

W tym roku twórcy przygotowali dla graczy nowe atrakcje, więc na pewno najbliższe tygodnie nie będą nudne. Fani gry poznali już Pokemona, który będzie nagrodą za zbieranie pieczątek ramach Research Breakthrough, spis tematycznych godzin we wtorki czy bohatera październikowego Community Day.

Tym razem warto skupić się na najnowszej rozpisce Field Research. Jakie Pokemony będą się pojawiać?

Field Research w październiku

Na początek warto przypomnieć, czym są Field Research. Jest to typ zadań losowanych po zakręceniu PokeStopem. Dziennie można otrzymać jedno takie zadanie z konkretnego PokeStopu. Zadania są takie same dla wszystkich trenerów w danym dniu.

Jak więc prezentuje się rozpiska Field Research, które będą dostępne w październiku? Jeden z graczy przygotował grafikę pokazującą spis Pokemonów, które pojawią się w ramach wspomnianych zadań w aktualnym miesiącu.

Jak widać, nowy miesiąc zaoferuje graczom wiele ciekawych nagród. Niedawno pojawiło się kilka artykułów, które przedstawiają inne nowości, które trafiły do gry w aktualnym miesiącu.

Inne atrakcje przewidziane na październik:

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go