Reklama

20-latek zostawił swoje rzeczy i skoczył do Odry

Różne

Agnieszka Mazur

20-latek zostawił swoje rzeczy i skoczył do Odry
Reklama

We Wrocławiu 20-latek przyjechał w nocy rowerem na kładkę Zwierzyniecką. Zostawił swoje rzeczy i skoczył do wody. Tej nocy we Wrocławiu doszło do...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej