w

3 najwygodniejsze buty Nike, jakie ludzie wybrali w 2023 roku

Nie będzie zaskoczeniem, że absolutnie najwygodniejszymi butami od Nike są zdaniem ludzi te do biegania. Oczywiście nikt nie mówi, że trzeba w nich tylko biegać.


Na rynku jest wiele wygodnych butów, które na luzie mogą konkurować z Nike, a przez niektórych są uważane nawet za buty lepsze pod względem wygody. W tym zestawieniu chodzi jednak stricte o Nike i oceny ludzi.

Te zostały zebrane głównie na Reddicie, udział wzięło około 50 tysięcy osób, więc wyniki wydają się sensowne. Wszystkie te buty oryginalnie zostały stworzone z myślą o bieganiu, choć na różnych powierzchniach.

TOP najwygodniejsze buty Nike

Najwygodniejsze buty to takie, w których po prostu poruszanie się jest najbardziej komfortowe – miękka podeszwa, dobre sznurowanie – wygląd to kwestia drugoplanowa, choć wszystkie te buty subiektywnie są ładne.

TOP – Pegasus 40

Pegasusy kojarzą wszyscy, którzy mieli cokolwiek wspólnego z bieganiem. Spoko buty, w czarno-białej kolorystyce. Obecnie za ten model trzeba dać na oficjalnej stronie 600 złotych, ale da się znaleźć taniej.

TOP 2 – Nike Vaporfly 3

To zdecydowanie najdroższa pozycja ze wszystkich. Obecnie Nike życzy sobie za nie 1229 złotych, co dla wielu osób będzie przesadą. Nie można jednak odmówić tym butom wygody. Są niesamowicie lekkie, a chodzenie czy bieganie w nich jest bardzo komfortowe.

TOP 1 – Nike invicible 3

Te buty niezmiennie od lat wygrywają tego typu zestawienia. „Trójki” sporo poprawiły i wszyscy zgodnie mówią, że jest to najlepsza jakość do ceny. Ta wynosi 979 złotych.

Oczywiście, ile osób tyle opinii. Szczególnie że Vaporfly nie każdy ma w ogóle szansę sprawdzić. Dlatego swoją przygodę warto zacząć od Pegasusów. I nawet nie chodzi tutaj stricte o bieganie.

DołączObserwuj
Więcej z Różne