Reklama

49-latek szlafroku podpalił stację benzynową we Wrocławiu

Różne

Tomasz Wojcik

49-latek szlafroku podpalił stację benzynową we Wrocławiu
Reklama

Kierowca podjechał pod stację benzynową. Wyciągnął pistolet, rozlał paliwo na ziemię, a następnie je podpalił. Pożar szybko ugaszono. Wczoraj...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej