Błąd cenowy w Lidlu. Można kupić ten popularny napój za kilkadziesiąt groszy

Różne

Reklama

Prawdopodobnie nadal będzie to działać w poniedziałek, bo mało kto z tego skorzystał. Lidl zapewne nie wyczaił, że w ogóle tak się da.


Od jutrzejszego poranka zapewne będzie spora walka o ten napój. Za jedną puszkę 500ml wychodzi 87 groszy. Skąd taka niska cena? W teorii promocja miała obejmować czteropak i być przeznaczona tylko dla opcji 3+1.

Lidl nie przewidział, że ludzie będą brać po jednej puszcze, ewentualnie nie zostało to jakoś zaznaczone w systemie. Efekt tego taki, że można wziąć jedną, dużą puszkę i zapłacić za nią 87 groszy.

Błąd w Lidlu

Reklama

Błąd dotyczy Blacka w wersji „Spritz Zero Sugar”. Puszka, o której mowa to 500ml. Powinno się nabijać tylko przy czteropaku, ale działa także na pojedynczych sztukach. Dopiero w poniedziałek dowiemy się,czy faktycznie Lidl tego nie wychwycił.

Reklama
https://www.pepper.pl/promocje/black-energy-spritz-05l-lidl-blad-cenowy-678725

Ludzie dowiedzieli się o tym dopiero w sobotę wieczorem. Nie rozeszło się to za bardzo, więc i my specjalnie czekaliśmy do dzisiejszego wieczora.

https://www.pepper.pl/promocje/black-energy-spritz-05l-lidl-blad-cenowy-678725

Promocja 3+1 niby oficjalnie istnieje, natomiast nie powinno być tak, że można kupić jedną puszkę i tyle. Tutaj ewidentnie mówimy o błędzie. Sami użytkownicy, w tym przypadku Peppera komentują, że:

Czyli teraz wystarczy tylko mieć nadzieje, że Lidl tego nie naprawił w między czasie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej