w

Błąd cenowy w McDonalds. Zamiast 11 złotych, ludzie płacą tylko 4 złote za ten przysmak

McDonald’s zaliczył błąd cenowy. Zdarza się to niesamowicie rzadko i trudno określić skalę, natomiast faktycznie kilka osób z różnych stron Polski potwierdza nigdzie niepublikowaną zniżkę.


Prawdopodobnie nie jest to żadna promocja, nie ma o tym bowiem żadnych informacji ani na oficjalnej stronie McDonald’s, ani w aplikacji. Faktycznie jednak za pozycję, która normalnie kosztuje 10,90 złotych, płaci się tylko 4 złote.

Jest to najprawdopodobniej typowy błąd cenowy. Gdzieś w systemie pojawił się „chochlik” i w części punktów podmienił cenę. Trudno powiedzieć, skąd to wynika, natomiast faktycznie okazja normalnie przechodzi i nikt w kasie nie zwraca na to uwagi.

4 złote zamiast blisko 11 w McDonald’s

Błąd niestety nie dotyczy żadnego z burgerów, a deseru. Potwierdzono już, że występuje to lokalnie, w konkretnych miejscach, jak chociażby przy drodze Kotowice 52A, przy autostradzie A2. McFlurry kosztujące normalnie 10,90 złotych da się tam kupić za 4 złote.

https://www.pepper.pl/promocje/mc-flurry-za-4zl-654906

Jeżeli wybieracie się do McDonald’s, to zawsze warto sprawdzić. Normalnie ta pozycja jest bowiem znacznie droższa.

Nie wiadomo, kiedy McDonald’s się zorientuje, ale na razie minęło kilka godzin i cena pozostaje nadal taka sama, czyli wspominane 4 złote.

DołączObserwuj
Więcej z Różne