w

Buty Nike z ponad 1100 złotych na 230 złotych

Jak ktoś lubi tego rodzaju buty, to trudno obecnie o lepszą ofertę. Cena oryginalna to ponad 1000 złotych, po przecenach można znaleźć za jakieś 800. Warszawa sprzedaje za 230zł.


Skąd taka cena? Prawdopodobnie może tutaj chodzić o kolor, który jest… No trzeba lubić tego typu połączenia i sam model. Odnośnie Nike VaporMax można czytać całą masę różnego rodzaju opinii, tak samo pozytywnych, jak i negatywnych.

Na pewno są to buty drogie, przynajmniej wyjściowo. Normalnie trzeba za nie dać ponad 1000 złotych, choć oczywiście zdarzają się promocje na 800, czasem na 500 złotych. Cena w wysokości 230zł to anomalia.

Ale taka cena jest stacjonarnie

Niestety, na tym skorzystają osoby z Warszawy, albo będące gdzieś przejazdem w WWA. Przecena jest w Factory Ursus. Jak pisze jeden z użytkowników, dodatkowo na kasie nabijany jest rabat, więc finalnie wychodzi faktycznie te 230zł.

https://www.pepper.pl/promocje/buty-nike-vapormax-798011

Największym problemem jest fakt, iż tylko Warszawa i druga sprawa to ta kolorystyka. Dla wielu osób nie do przejścia. Ale jak piszą inni, ponoć masa butów została tam przeceniona.

https://www.pepper.pl/promocje/buty-nike-vapormax-798011

Jeżeli tylko jedna kolorystyka to lipa. Z drugiej strony pewnie są osoby, które i to jakoś będą w stanie przeskoczyć. Koniec końców but bardzo wygodny, za 230 złotych można to jakoś przetrwać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne