w

Co się stanie, jeśli poprosicie w McDonald’s o Colę bez lodu? Będzie jej w kubku więcej?

Czy „sztuczka” na Colę bez lodu w McDonald’s działa? Ktoś w końcu postanowił to sprawdzić.


Kiedyś były już „sztuczki” na świeże i gorące frytki z Maka. Podobno wystarczyło przy kasie poprosić o frytki bez soli, aby pracownicy musieli usmażyć je osobno, bo wszystkie inne były już posolone.

Kończyło się po prostu na tym, że pracownicy Maka tylko się denerwowali, bo to dokładało im dodatkowej pracy. Teraz ludzie wymyślili, że można zyskać więcej Coca Coli w kubku, o ile poprosi się ją bez lodu. Czy to w ogóle działa?

Więcej Coli w kubku bez lodu

Tiktoker, który na co dzień zajmuje się właśnie „sprawdzaniem” tego typu rzeczy, arturklimowski, postanowił sprawdzić, czy jeśli zamówi w McDonald’s Coca Colę bez lodu, to będzie jej w kubku więcej. Wiadomo bowiem, że lód zwykle zabiera więcej miejsca na płyny, więc w teorii tak właśnie powinno być.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@arturklimowski/video/7294809480217283872

Tiktoker zamówił dwie wersje Coli – jedna z lodem, druga bez – i przelał je do dwóch osobnych dzbanków. Rezultat? Coli w obu dzbankach jest dokładnie tyle samo.

Jak to się dzieje? Ludzie w komentarzach postanowili to w łatwy i szybki sposób wyjaśnić.

Wychodzi więc na to, że pracownicy nie nalewają napoju sami, a robi to za nich automat. Wystarczy jedynie kliknąć przycisk z oznaczeniem, jaki rozmiar kubka trzeba napełnić Colą, i wszystko samo się nalewa, włącznie z kostkami lodu. Czyli „sztuczka” tak naprawdę idzie do kosza, a Wy już nie musicie kombinować z zamawianiem, żeby czegoś było mniej lub więcej.

DołączObserwuj
Więcej z Różne