w

Coca Cola taniej w sklepach. Sieci wyprzedzają swoje zapasy jeszcze ze Świąt

Obecnie można dorwać Coca Colę taniej, niż normalnie. Wygląda na to, że faktycznie mało kto kupuje napój po „regularnej” cenie.


Coca Cola mocno podrożała, jak w sumie wiele innych produktów. Co ciekawe, to właśnie te napoje często są na różnego rodzaju promocjach. Ludzie śmieją się, że po obecnych cenach mało kto chce kupować Colę. I być może coś w tym jest.

Obecnie da się znaleźć przeceny Coli, która jest zapakowana jeszcze w świąteczne opakowania. Trochę więc to już stoi i zapewne zaczęło zalegać.

Coca Cola taniej

Jak informują użytkownicy Peppera, obecnie w Leclercu można spotkać tańszą Colę. W sumie w wersji 4×850 ml wychodzi 6,99 zł, zamiast 9,99. Nie jest to oferta życia, ale przy litrze 2,06 zł ma już sens.

https://www.pepper.pl/promocje/cocacola-850ml-674015

Przeceniona została także Cola za jedną sztukę, zamiast 3,99 zł, płaci się 1,99 zł.

https://www.pepper.pl/promocje/cocacola-850ml-674015

Opinie o Coli są obecnie bardzo różne. Na pewno trzeba pamiętać, że nie jest to w żadnym wypadku zamiennik wody i należy spożywać ją w rozsądnych ilościach. Szczególnie w „normalnej” wersji, czyli z cukrem.

Promocja dotyczy w teorii Leclerca, ale skoro tak duża sieć ma problem, to może niedługo pojawią się też inne. Data ważności nie jest bowiem z gumy i sklepy będą chciały pozbyć się nadmiaru, którego potem i tak nie będzie się dało sprzedać.

DołączObserwuj
Więcej z Różne