Deweloperzy chcą postawić bloki na Bemowie. W komentarzach pojawiły się boty

Do dziwnej sytuacji doszło w „dyskusji”, która dotyczy nowych bloków, jakie mają stanąć na jednej z warszawskich dzielnic. W dyskusjach...
Zainteresowanie wzrosło, gdy zaczęto przytaczać wypowiedzi osób obecnych na miejscu. Według ich relacji przebieg wydarzenia był dość przewidywalny. „Gdyby ktoś nie nagrał tego fragmentu, pewnie nikt by o tym nie mówił” – stwierdził jeden ze świadków. Mimo to temat wciąż jest omawiany w komentarzach. Pierwsze informacje pojawiły się w krótkich relacjach publikowanych w sieci. „To raczej ciekawostka niż coś naprawdę ważnego.”








