w

Ile kosztuje bonifikarta do McDonalds „na lewo?”

Nowa bonifikarta ma obowiązywać od kwietnia. Już pojawiły się konkretne oferty.


Bonifikarta do McDonald’s uprawnia do otrzymania zniżek. Sieć już jakiś czas temu zmieniła sposób przyznawania tych bonifikart by właśnie ograniczyć ich sprzedaż. Trochę to rzeczywiście wpłynęło na „szarą strefę”.

Nadal jednak da się kupić bonifikarty i to nie jest jakimś wielkim problemem. W wielu miejscach ludzie się oferują, niektórzy nawet korzystają z popularnych serwisów, obchodząc w pewien sposób filtry.

Ile to kosztuje?

Reklama

Ceny bonifikarty, która działa od 1.04.2024 do 30.06.2024 wahają się od 100 do nawet 300 złotych. W zależności od miejsca, w którym się szuka.

Sprzedaż oczywiście jest niezgodna z regulaminem McDonald’s. Niektórzy się tym niekoniecznie przejmują.

Te 100, 150 złotych to normalka. Powyżej to już faktycznie ludzie odlatują. Kupowanie tych kodów bywa zdradliwe, bo sieć w łatwy sposób może zawiesić konto. Wówczas takie 250 złotych jest wyrzucane w błoto.

Rzeczywiście jednak handel tymi bonifikartami nadal kwitnie. W wielu miejscach da się znaleźć tak samo zainteresowanych kupnem, jak i samych sprzedających. I to mimo tego, że wszystko działa na zasadzie wirtualnych kodów, a nie fizycznych kart.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne