w

Jak samemu zrobić frytki jak z McShakera z McDonald’s? To ten sekret

Jeśli kombinujecie, jak samemu w domu zrobić nowe frytki z McShakera z Maka, to jest na to idealny sposób.


McShaker Fries, które niedawno weszły do polskiego McDonald’s, zrobiły mocną furorę, zwłaszcza w necie, gdzie każdy je sobie polecał. Oczywiście jednym bardziej one podchodzą, drugim mniej.

Niestety do najtańszych nie należą, bo kosztują 9,99 zł za posypkę i średnie frytki. Dlatego coraz więcej ludzi próbuje wymyślić swój sposób na zrobienie tych frytek u siebie w domu.

McShaker, ale po domowemu

Reklama

Ludzie od jakiegoś czasu zastanawiają się, jak samemu zrobić taką posypkę do frytek u siebie w domu. Niby sprawa jest prosta – wystarczy śmietana w proszku i pieprz. Wiele osób jednak twierdzi, ze nie wychodzi to tak dobrze jak w Maku.

Inni próbują różnych sklepowych przypraw do ziemniaków, ale to wciąż nie to samo. Odpowiedzią są specjalne przyprawy z USA, ale do popcornu. Można je kupić w internetowych sklepach, które zajmują się sprowadzaniem takich produktów do Polski.

Najlepiej chyba wypada cenowo ta przyprawa:

https://crunchysnack.pl/products/przyprawa-do-popcornu-kwasna-smietana-i-cebulka?variant=42979904880876

Na ten moment jest wyprzedana, ale można pokombinować też z innymi smakami lub innymi sklepami. Dla tych, którzy wolą od razu zakupić coś większego:

https://guiltfree.pl/pl/przyprawy-bez-soli/4803-kernel-season-s-sour-cream-onion-670171115669.html

W tym przypadku można jednak ustawić sobie powiadomienie o dostępności.

Oczywiście można samemu próbować różnych sposobów aż do skutku. Wiadomo, że posypka z McDonald’s została stworzona specjalnie na potrzeby restauracji, więc nigdzie raczej nie będzie dostępna do kupienia. Kiedyś był też ketchup z Maka normalnie w sklepach, ale szybko został wycofany.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne