w

Jeden z dziesięciu znika z telewizji. Uśmiechniecie się, gdy poznacie powód

Jeden z dziesięciu ostatecznie znika z ekranów TVP. Na szczęście nie na długo, jednak powód może rozśmieszyć.


W internecie właśnie mocno zawrzało po informacji, które zaczęło podawać coraz więcej stron. Okazuje się, że Jeden z dziesięciu, bardzo lubiany teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka.

Jeden z dziesięciu emitowany był od 1994 roku, czyli już prawie od 30. lat. Teraz okazuje się, że ma zniknąć z ekranów naszych telewizorów, choć nie na długo. Ale powód może zaskoczyć.

Jeden z dziesięciu znika z TVP. Powód?

Wiadomo, że w listopadzie 2023 roku miała pojawić się 141. edycja teleturnieju. Tak się jednak nie stanie, a zamiast tego będziemy mogli oglądać jedynie powtórki poprzednich edycji z 2022 roku. To dlatego mówi się o zniknięciu programu z telewizji.

Ma on jednak powrócić – szacuje się, że na początku 2024 roku. Oczywiście TVP nie wystosował jeszcze w tej sprawie żadnego oświadczenia ani oficjalnego komunikatu, jednak jak tłumaczy serwis Wirtualne Media, ma chodzić przede wszystkim o cięcie kosztów i oszczędności.

To może mocno zadziwić… a niektórych nawet rozbawić. Już teraz ludzie śmieją się, że ostatnie kilkumiliardowe dotacje na TVP nie wystarczają, a telewizja musi się ratować „oszczędzaniem” na swoich najlepszych programach. Jeden z dziesięciu bowiem miał dotychczas bardzo wysoką oglądalność.

DołączObserwuj
Więcej z Różne