Mamy to. Polska jako pierwsza umieściła mema w kosmosie

Polacy jakiś czas temu wysłali własnego satelitę na orbitę. Teraz firma chwali się, że jako pierwsza na świecie wyświetliła w kosmosie mema. 28...
Początkowo wydawało się, że będzie to jedynie drobna informacja wśród wielu podobnych wiadomości. Z biegiem czasu zaczęto jednak zwracać uwagę na pewne szczegóły. Osoby z otoczenia wydarzenia podkreślają, że wszystko odbywało się w spokojnej atmosferze. „To był po prostu jeden z wielu momentów podczas całego dnia” – usłyszeliśmy od jednego z pracowników. Internauci komentują sprawę raczej z ciekawością niż z emocjami. „Czasami drobne rzeczy przyciągają więcej uwagi niż duże wydarzenia.”








