w

McDonald’s podjął współpracę ze znanym anime. Zestawy z figurkami

McDonald’s x Gundam to nowa współpraca, w której pojawić się mają figurki i zabawki ze znanego anime.


Gundam to dość stara seria animowana z Japonii, którą kojarzyć będą na pewno weterani anime i starsze osoby. Anime było początkowo wyemitowane w latach 80., choć teraz też jeszcze można je zobaczyć.

Gundam jest bowiem wciąż produkowane, a na 2024 rok przewidziana jest kolejna seria. Teraz McDonald’s postanowił zasięgnąć współpracy z tytułem i stworzyć specjalne zestawy z figurkami.

McDonald’s x Gundam

Jeśli lubicie anime, a już w szczególności kojarzycie Gundam, to taka informacja na pewno Was ucieszy. McDonald’s bowiem ujawnił oficjalne grafiki swojej nowej współpracy.

https://twitter.com/Dexerto/status/1721311889253093745

Ciekawostką jest to, że jest to już drugi tego typu collab z Gundam. Widocznie mocno się opłacił, zwłaszcza gdzie został najbardziej nagłośniony, czyli w Chinach.

https://www.gundamkitscollection.com/2023/10/mcdonalds-china-gets-second-gundam.html

Co ciekawe, promocja McDonald’s x Gundam trwała w Chinach do końca października, a informacja o tym rozprzestrzeniła się na cały świat tak naprawdę dopiero teraz. Być może dlatego, że McDonald’s chce wprowadzić akcję również w innych krajach.

Chociaż tego już nie do końca wiadomo. W Polsce raczej trudno o zestawy w kolaboracji z jakimiś anime, ale kto wie – może kiedyś ludzie doczekają się i tego typu akcji. Na ten moment wiele osób komentuje, że swoje figurki z Gundam od McDonald’s kupiło przez Ebay, więc zdecydowanie da się je zdobyć też w inny sposób.

DołączObserwuj
Więcej z Różne