McDonald’s wprowadza świecące w ciemności szklanki

Różne

Reklama

W McDonald’s zaczynają się pojawiać szklanki. Nie byle jakie szklanki.


Zwykłe szklanki w McDonald’s nie wzbudzają już kompletnie żadnych emocji. Co innego te, które świecą w ciemnościach. Niestety Polska musi chwilę na nie poczekać. Trudno powiedzieć, jak długo, ale już u naszych sąsiadów można je zdobyć.

W sieci pojawia się coraz więcej filmików przedstawiających te szklanki i sposób ich działania. Nie ma tu oczywiście nic odkrywczego, to po prostu szklanki, które świecą na różne kolory.

400 punktów do aplikacji Żabki. Co trzeba zrobić?

Jak to wygląda?

Reklama

Nie wiadomo niestety, kiedy dokładnie te szklanki pojawią się w Polsce. Gdzieś tam w komentarzach można wyczytać, że jest to kwestia kilku tygodni, ale nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia.

Reklama

Video

Tylko pytanie, co będzie trzeba zrobić, by dostać te szklanki. Pewnie coś kupić o jakiejś konkretnej wartości. Na pewno w Polsce będzie na to szał, bo wszyscy rzucali się już na zwykłe szklanki, a co dopiero na takie, które świecą w ciemnościach.

Podanie napojów w takich szklankach, szczególnie na imprezach, może być dosłowne hitem. Szczególnie gdy w środku Cola będzie z czymś zmieszana.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej