w

McDonald’s wypuścił viralowe kubki zmieniające kolor. Jest tylko jeden problem

Kubki zmieniające kolor od zawsze budziły zachwyt, więc McDonald’s sam postanowił coś takiego wypuścić.


Pewnie każdy kojarzy kubki, które po napełnieniu ciepłym bądź zimnym napojem zmieniają kolor lub grafikę. Swego czasu były one naprawdę popularne, również w Polsce.

Teraz McDonald’s postanowił przypomnieć o tego typu gadżecie i sam wypuścił kubki, które zmieniają kolor, jeśli napełnicie je napojem. Stały się one naprawdę viralowe na TikToku i każdy chce je mieć. Jest jednak jeden problem.

Co jest z nimi nie tak?

Kubki stały się naprawdę popularne w ostatnim czasie na TT, gdzie ludzie zaczęli masowo pisać, że nie mogą się doczekać, aż kupią je w swoim McDonald’s. I w sumie nic dziwnego – taki kubek daje naprawdę wiele frajdy, a do tego można wybrać różne kolory.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@manellapeanut/video/7305415379076140293

Problem jest jeden – są to limitowane kubki, które są dostępne jedynie na Filipinach. To dlatego pojawiły się takie trudności z ich dostępnością.

Ludzie byli pewni, że kubki wkrótce pojawią się też w innych krajach, zwłaszcza w USA i Wielkiej Brytanii, gdzie najczęściej można spotkać różne nowości od McDonald’s, jednak nic bardziej mylnego.

Jeśli nie przebywacie aktualnie na Filipinach, to możecie pożegnać się z pomysłem zdobycia jednego takiego kubka. Są one bowiem dostępne tylko do 30 listopada. Zapewne kubki wkrótce będą wystawiane na różnych zagranicznych stronach sprzedażowych, gdy ludzie zauważą, jak bardzo poszły w viral. Trzeba się jednak spodziewać niemałych kwot za nie, wręcz zupełnie nieopłacalnych.

DołączObserwuj
Więcej z Różne