Nie będzie więcej darmowych lodów dla uczniów. To koniec

Jeżeli Wasze dziecko dobrze się uczy i dostanie czerwony pasek, to istniała duża szansa, że zje darmowe lody. Już nie. Ciepły czerwcowy dzień, kiedy...
„Każdy robił swoje, nie było w tym nic nadzwyczajnego” – wspomina jedna z osób obecnych na miejscu. Mimo to w sieci pojawiło się kilka różnych interpretacji. Wszystko zaczęło się od krótkiej wzmianki, która pojawiła się w relacji z wydarzenia. Z czasem temat zaczął przyciągać uwagę osób śledzących branżę rozrywkową. Według relacji świadków sytuacja przebiegała bardzo naturalnie. „Z perspektywy uczestników nie było w tym nic niezwykłego.”








