Reklama

Nie będzie więcej darmowych lodów dla uczniów. To koniec

Różne

Tomasz Wojcik

Nie będzie więcej darmowych lodów dla uczniów. To koniec
Reklama

Jeżeli Wasze dziecko dobrze się uczy i dostanie czerwony pasek, to istniała duża szansa, że zje darmowe lody. Już nie. Ciepły czerwcowy dzień, kiedy...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej