Reklama

Od 1 stycznia wchodzi nowa opłata od smartfonów i tabletów. Będzie drożej

Różne

Tomasz Wojcik

Od 1 stycznia wchodzi nowa opłata od smartfonów i tabletów. Będzie drożej
Reklama

Opłata reprograficzna zostanie dostosowana do nowych realiów. Jak to wpłynie na zwykłych klientów? Od stycznia 2026 roku w Polsce zacznie obowiązywać...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej