Pizza Hut daje 2 małe pizze za 2 zł. Mało kto wie o tej promocji na tanią pizzę

Różne

Reklama

Pizza Hut ma obecnie promocję, dzięki której można kupić 2 małe pizze za 2 zł. Ograniczenia? Trzeba kupić jedną dużą.


Promocja jest bardzo prosta – kupujecie jedną dużą pizzę i dostajecie dwie dowolne małe pizze po złotówce każda. Promocja jest na tyle dobra, ze Pizza Hut próbuje trochę ściemniać, że nie ma tego w systemie, ale wystarczy pokazać regulamin na oficjalnej stronie.

Wykorzystanie tej promocji jest bardzo łatwe. Przy zamawianiu dużej pizzy na dowolnym cieście dobieracie sobie 2 małe, również na dowolnych cieście. Tu warto wiedzieć, że te na grubym mają mniejszą średnicę, niż te na cienkim. Za 2 małe pizze płacicie po złotówce.

Promocja w Pizza Hut

Reklama

Nie trzeba mieć aplikacji, nie jest to jedna z ofert typowo dla klientów. Po prostu powołujecie się na istnienie takiej promki. Działa to od dzisiaj, tzn. od 23 maja 2023 roku.

Reklama

Jeżeli pracownicy powiedzą, że nie mają tego w systemie, to możecie ich zaginać regulaminem z oficjalnej strony. Warto także wiedzieć, że na wynos doliczane są dodatkowe 2 zł za opakowanie, więc nie wyjdzie Wam 2 złote, a 6.

Można wziąć dwa takie zestawy na jeden paragon, natomiast jeżeli jesteście ze znajomymi, to można naprawdę mocno się najeść, bo wystarczy rozdzielić to na dwa rachunki tzn. na dwie osoby i macie nagle 6 pizz, z czego 4 są za 4 zł.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej