Reklama

Polacy zaskoczeni, że muszą płacić 2 złote za samo doręczenie listu poleconego

Różne

Piotr Kaminski

Polacy zaskoczeni, że muszą płacić 2 złote za samo doręczenie listu poleconego
Reklama

Widzę to coraz częściej. Polacy są wyraźnie zaskoczeni, że w tym momencie za odebranie listu poleconego w ten sposób należy zapłacić. Niby niewiele,...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej