w

Rewolucja w McDonald’s. Szykujcie się na znacznie większe…

McDonald’s dostał wyraźny sygnał odnośnie tego, czego chcą klienci. Można się więc spodziewać dużych zmian.


McDonald’s widzi obecne trendy i wie, że musi się dostosować. Można się więc spodziewać małej rewolucji. Burgery, które pojawią się w niedalekiej przyszłości, będą znacznie większe od tych, które oferowane są na ten moment.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie to się stanie, ale najpierw oczywiście McDonald’s będzie wszystko testował w Stanach. Potem może w innych krajach, o ile ten pomysł przejdzie.

Znacznie większe burgery w McDonald’s

W wielkim skrócie McDonald’s chce zaoferować większe burgery. Tak, żeby nie trzeba było kupować kilku burgerów, a jednego dużego. Ponoć tak im podpowiadają badania rynku. Kiedy? To dobre pytanie. Według komunikatów jest to plan na lata, ale pierwsze efekty mają się pojawić niebawem.

Podobnie było zresztą z udoskonaleniem niektórych produktów. Nowy Big Mac jest już testowany w Stanach. W Polsce na razie nie ma co liczyć na większe burgery, ale pora się powoli szykować na to, że taki Drwal to będzie jedna ze standardowych wielkości burgera.

Czy to spoko, czy nie – to już każdy musi ocenić sobie sam. Na pewno będzie to rewolucja, bo niby te mniejsze wersje mają znikać. O ile oczywiście większe burgery się przyjmą i okaże się, że są sukcesem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne