Rossmann rozdaje za darmo przy kasie. Wystarczy się uśmiechnąć

Rossmann ma kolejną akcję. Wystarczy ładnie się uśmiechnąć i być miłym. To kolejna taka sama akcja. Klientki donoszą, że w Rossmannie otrzymują...
Według świadków wszystko przebiegło w spokojnej atmosferze. „To było raczej rutynowe wydarzenie” – przyznał jeden z uczestników. Mimo to pojawiają się różne interpretacje. Relacje z wydarzenia zaczęły krążyć w mediach społecznościowych już kilka godzin później. Zainteresowanie wynika głównie z ciekawości obserwatorów branży. „Na miejscu wszystko wyglądało bardzo spokojnie.”








