w

Słyszeliście kiedyś kichającego kurczaka? Na pewno gdzieś już słyszeliście ten dźwięk

Pewnie w ogóle mało kto się kiedykolwiek zastanawiał nad tym, czy kurczaki w ogóle kichają. No bo po co?


W życiu jest wiele takich „bezużytecznych” i nikomu do życia niepotrzebnych rzeczy, które mogą stanowić ciekawostkę i o której pewnie większość zapomni po 5 minutach, ale mimo wszystko warto je zobaczyć.

Słyszeliście kiedykolwiek kurczaka, który kicha? Pewnie wiele osób nawet nie zdawało sobie sprawy z tego, że te zwierzęta w ogóle to robią, bo po co się nad tym zastanawiać? Jest to jednak całkiem zabawne jako zwykła ciekawostka.

Jak kichają kurczaki?

Pewnie nigdy się nad tym nie zastanawialiście, no bo w sumie po co? Czasami jednak TikTok przychodzi z takimi mało znaczącymi filmikami, które zajmą tylko kilka sekund naszego życia, ale przynajmniej się pośmiejemy i dowiemy czegoś nowego. To jest właśnie jedna z tych rzeczy, czyli kichający kurczak.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@the_realmelz/video/7279987780170681646

Trochę brzmi jak jakaś zabawka z piszczałką w środku. W sumie jakby się zastanowić to dokładnie tak samo brzmią te zabawkowe kurczaki, które kilka lat temu robiły furorę w internecie i każdy je miał.

Oczywiście taka wiedza nie jest raczej nikomu potrzebna, ale zawsze można pokazać to komuś w ramach ciekawostki, bo kichający kurczak rzeczywiście ma w sobie coś słodkiego i zabawnego.

DołączObserwuj
Więcej z Różne