w

Thermomix za 1000 zł. To 50% przeceny za nowe urządzenie

Jeśli rozglądacie się akurat za jakimś Thermomixem, to właśnie wpadła na to idealna okazja.


Thermomixy to bardzo pomocne urządzenia w kuchni. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Z drugiej strony mają tak przedziwną społeczność, że trudno w ogóle dotrzeć do sensownych opinii na ich temat. Masa ludzi chwali, ale też i masa narzeka na to, ile dodatkowo zachodu to wymaga.

Thermomixy nie należą do tanich urządzeń, zwłaszcza w Polsce. Da się jednak kupić je często taniej. Wymaga to natomiast pewnych kombinacji i niekoniecznie wszyscy będą chcieli skorzystać z takiej opcji.

Thermomix 50% taniej

Model, o którym mowa, to francuski Thermomix Friend ze strony Vorwerk. Co ważne, to trzeba wiedzieć, że urządzenie to jest dodatkiem do głównego Thermomixa. Przydaje się ono jednak do szybszego i wydajniejszego przyrządzania potraw, jako że Friend przejmuje część zadań głównego kolegi.

Niestety z tego, co piszą ludzie na Pepperze, strona nie oferuje przesyłki do Polski. Jest jednak inna opcja – wystarczy skorzystać z pośrednika, np. Colisexpat, za którego zapłacimy około 30 euro. Mimo wszystko przy takiej okazji na pewno warto przemyśleć taką opcję.

https://www.pepper.pl/promocje/thermomix-friend-naczynie-miksujace-tm6-761786

Czy warto? Każdy ma swoją opinię. W komentarzach klasycznie ludzie się kłócą ze sobą o zasadność posiadania Termomixa, więc to klasyczek.

DołączObserwuj
Więcej z Różne