w

“To zamówienie powinno być nielegalne”. Pracownik McDonald’s o tej jednej kanapce

Jest wiele różnych kanapek, czy kombinacji zamówień, które w pracownikach Maka mają wywoływać zdziwienie. Oto jedno z nich.


W ostatnich latach wycofano z polskich McDonald’s całkiem sporo różnych rzeczy. Wśród nich była jedna, specyficzna kanapka, która ostatnio stała się viralem na TikToku. Jak pisze jeden z pracowników Maka, to zamówienie powinno być nielegalne.

W komentarzach wiele ludzi się z nim zgadza mówiąc, że już lepiej zrobić sobie to w domu. Polacy nie mają już nawet wyboru, bo kanapka ta została jakiś czas temu wycofana z naszego rynku. Potencjalnie właśnie przez małe zainteresowanie.

To była klapa?

McDonald’s nie komentował zbytnio zniknięcia tej kanapki, można się jednak domyślać, że po prostu nie cieszyła się zbyt dużą popularnością. Szczególnie, gdy pojawiają się takie TikToki, mające po kilka milionów wyświetleń.

Filet-O-Fish to kanapka rybna, która na ten moment nie jest dostępna w Polsce i nie wiadomo, czy w ogóle kiedyś wróci. W 2020 roku wycofano ją ze względów na panującą wówczas sytuację i późniejsze próby przywrócenia jej nie bardzo wyszły.

DołączObserwuj
Więcej z Różne