Włamał się do kościoła, wypił wino mszalne, a potem…

W kościele w Żorach doszło do absurdalnej sytuacji. Aż trudno w nią uwierzyć. Dorosły mężczyzna włamał się do kościoła, by zdemolować...
Relacje z wydarzenia zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych jeszcze tego samego dnia. Wiele osób zwróciło uwagę na drobne elementy, które wcześniej mogły umknąć. Zebrane informacje sugerują jednak, że cała sytuacja była dość zwyczajna. „Nie widziałem w tym nic szczególnego” – powiedział jeden z obserwatorów. Dyskusja w sieci ma raczej spokojny charakter. „Czas pokaże, czy ktoś jeszcze będzie do tego wracał.”








